Masaż kinergetyczny R.E.S.E.T. + wglądy

Masaż kinergetyczny RESET
Wglądy energetyczne
(3 opinie klienta)

 250,00

Add to wishlist

Masaż kinergetyczny R.E.S.E.T. – Wybalansowanie fizycznych problemów odpowiadających za zakłócenia i funkcjonowanie organów i tkanek. Za pomocą masażu możemy również znaleźć i wybalansować mentalne i emocjonalne stresory sabotujące i blokujące osobisty rozwój. Staw skroniowo żuchwowy ma wpływ na nasze całe ciało, włącznie ze szkieletem, mięśniami, meridianami, systemem nerwowym i systemem hydatacji. Uzdrawiająca energia może wyrównać brak energetycznej równowagi.

Podaczas masażu robię wglądy energetyczne

Sprawdzam, a apóźniej opisuje stan i kondycje czakr (kanałów energetycznych w ciele).
Sprawdzam i ściągam podczepy i blokady w ciele. Opowiadam na nurtujące pytania kontaktując się z Przewodnikiem

Całość zabiegu około 1,5 h

3 opinie dla Masaż kinergetyczny R.E.S.E.T. + wglądy

4,7
Na podstawie 3 recenzji
5 gwiazdek
66
66%
4 gwiazdki
33
33%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Mateusz (zweryfikowany)

  Bardzo warte swojej ceny.

  1 product
 2. Malgorzata Tylec (store manager)

  Masaż wykonywany przez Gosię pozytywnie wpływa nie tylko na poziomie fizycznym, ale również na psycho-energetycznym. Delikatny dotyk wprowadza ciało w stan relaksu i regeneracji. Jednocześnie odbywa się praca na poziomie energetycznym gdzie balansowane są m.in. czakry. Dodatkowo przekazane przez Gosię wskazówki z pola informacyjnego były za każdym razem pomocne i zgadzały się z moimi odczuciami.
  Szczerze polecam minimum dwie sesje ?
  Dominik Duda

 3. Malgorzata Tylec (store manager)

  Masaż kinergetyczny wykonywany przez Gosię jest niesamowity. Bardzo delikatny i łagodny fizycznie, ale doznania i efekty są niezwykle mocne. Przy zabiegu otrzymałam trafną diagnozę dotyczącą czakr oraz – poprzez pracę z energią – ich zharmonizowanie i przywrócenie do równowagi. Dostałam również informacje, które bardzo wiele wyjaśniły i rozjaśniły. Gosia widzi i czuje ogromnie dużo, jest niezwykle wspierająca w procesie, który prowadzi. Polecam z całego serca.
  Monika Zięba

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *