Z myślą o naturze i tradycji – taka jest moja ceramika

Chcę troszczyć się o naturę i matkę ziemię, z myślą o niej tworzę produkty biodegradowalne, przyjazne dla niej i dla nas, stworzone z naturalnego materiału jakim jest ceramika.

Moje wyroby ceramiczne powstają w wyjątkowym miejscu – Uroczysku Nastawka. To pracownia, dom i centrum sztuki, powstałe z miłości do natury i usytuowane w sercu gór Beskid Wyspowego.
Moją ceramikę kształtuje nie tylko umiejętność, ale także miłość do natury i korzenie tradycji. Każdy nasz produkt to hołd złożony naturze i dziedzictwu naszych przodków.
Moje ceramiczne wzory są jak oddech natury – delikatne odbicia liści i subtelne kształty, które przywołują piękno otaczającego nas świata. To jest moja odpowiedź na tętniący życiem świat przyrody.
Ale to nie wszystko. Moja ceramika to także powrót do korzeni, inspiracja dźwiękami przeszłości. Wzory ceramiczne czerpiemy z bogatej tradycji naszej kultury, przenosząc je w nowoczesność. To harmonijne połączenie przeszłości i teraźniejszości.
Każdy kawałek ceramiki Nastawka to unikatowy hołd dla natury i tradycji, który możesz przekształcić w swoje własne dzieło sztuki. Daj się ponieść inspiracji i odkryj piękno w prostocie.

Dołącz do naszej rodziny Nastawka i odkryj magię ceramiki, która łączy naturę z tradycją. To jest moja pasja, a teraz może być też Twoja.

Nastaw się na naturę. Nastaw się na tradycję. Nastaw się na Nastawkę.

O mnie:

Jestem certyfikowaną projektantką ogrodów i wnętrz. Artystką, który kocha połączenie natury i sztuki. Dlatego specjalizuję się w tworzeniu ceramiki i prowadzę warsztaty ceramiczne. Uwielbiam przestrzeń, góry i przyrodę.

Gosia Tylec