10%

Świece Sojowe do Relaksu: Zapach Mięty w Ceramicznych Miseczkach z Delikatnymi Płatkami Kwiatów

Nasze świece sojowe to delikatne połączenie zapachu mięty z naturalnymi tonami róży, nawłoci i lawendy. Wyjątkowe w swej prostocie, są ręcznie wykonane w małej manufakturze ceramicznej. Umieszczone w eleganckich miseczkach, oferują spokojną atmosferę relaksu. Subtelne i przyjazne dla środowiska, stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza, tworząc delikatną aurę wyciszenia.

 126,00

1 w magazynie

Add to wishlist
Kategoria:

Świece sojowe to subtelne kompozycje zapachowe stworzone z myślą o chwilach relaksu i wyciszenia. Ręcznie wykonane w małej manufakturze ceramicznej, prezentują piękny, naturalny design. Umieszczone w ceramicznych miseczkach, każda z nich kryje w sobie mieszankę zapachu mięty, otuloną delikatnymi płatkami róży, nawłoci i lawendy.

Te świeże i naturalne aromaty doskonale sprawdzają się w łazience, tworząc spokojną atmosferę podczas kąpieli czy wieczornego odpoczynku. Ceramiczne miseczki z przykrywkami dodają nuty elegancji i pomagają skoncentrować się na chwili obecnej. Produkty te są przyjazne dla środowiska, wykonane z myślą o prostocie i harmonii w codziennym życiu.

Zapraszamy do odkrycia delikatności naszych świec sojowych, które mogą subtelnie urozmaicić przestrzeń swoim przyjemnym zapachem i stworzyć kameralną atmosferę relaksu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świece Sojowe do Relaksu: Zapach Mięty w Ceramicznych Miseczkach z Delikatnymi Płatkami Kwiatów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *