Ceramiczna Rzeźba Kaczki – Inspiracja Wierszem Jana BrzechwCeramiczna Rzeźba Kaczki – Inspiracja Wierszem Jana Brzechwy Nasza ceramiczna rzeźba kaczki to wyjątkowe dzieło sztuki inspirowane wierszem Jana Brzechwy, ‘Kaczka dziwna’. Ta unikatowa rzeźba przypomina o naturze i pięknie dzikich zwierząt oraz ich utraconej wolności. Wykonana z dbałością o szczegóły, ręcznie wydrążona i przeszklona. To hołd dla przyrody i niezwykły element dekoracyjny do Twojego domu lub ogrodu.

Ceramiczna rzeźba przedstawiająca kaczkę inspirowana wierszem Jana Brzechwy pt. “Kaczka dziwna”.

Ten wiersz, podobnie jak rzeźba teraz, przypomina mi lata dzieciństwa spędzone na wsi. Kaczka jest także hołdem dla wspaniałych dzikich zwierząt, dając im utraconą przez ludzi wolność. Łuk, który jest widoczny w jednej części, a znika w drugiej, mówi o dawaniu zwierzęciu wolności, ale jeszcze nie w pełni. Rzeźba jest jedyną kopią. Jest rzeźbiona, wydrążona w środku, podwójnie wypalana do wysokiej temperatury, a także przeszklona.

Rozmiar: 50 cm x 21 cm

(1 opinia klienta)

 3 000,00

Add to wishlist

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ceramiczną rzeźbę przedstawiającą kaczkę, która czerpie inspirację z niezapomnianego wiersza Jana Brzechwy zatytułowanego “Kaczka dziwna”. Ta rzeźba jest nie tylko wyjątkowym dziełem sztuki, ale również hołdem dla piękna i wolności dzikich zwierząt.

Szczegóły:

Rzeźba ta, podobnie jak wiersz, przypomina mi lata dzieciństwa spędzone na wsi, kiedy to natura była naszym codziennym towarzyszem. Kaczka stanowi symbole dzikiej przyrody i utraconej przez ludzi wolności.

Rzeźba została wykona jedynie w jednym egzemplarzu, co sprawia, że jest unikatowym dziełem sztuki ceramicznej. Każdy detal tej kaczki został starannie wyrzeźbiony i wydrążony, a następnie poddany dwukrotnemu wypałowi w bardzo wysokiej temperaturze, co zapewnia jej trwałość na lata. Dodatkowo, rzeźba została przeszklona, nadając jej wyjątkowy połysk i wyrazistość.

Ta ceramiczna rzeźba kaczki to nie tylko artystyczny element dekoracyjny, ale także głęboka refleksja nad naszym stosunkiem do przyrody i dzikiej fauny. To także hołd dla piękna natury, której wolność jest nieoceniona.

Dajcie tej wyjątkowej kaczce miejsce w swoim domu lub ogrodzie i podziwiajcie jej piękno i znaczenie, które ona niesie.

1 opinia dla Ceramiczna Rzeźba Kaczki – Inspiracja Wierszem Jana BrzechwCeramiczna Rzeźba Kaczki – Inspiracja Wierszem Jana Brzechwy Nasza ceramiczna rzeźba kaczki to wyjątkowe dzieło sztuki inspirowane wierszem Jana Brzechwy, ‘Kaczka dziwna’. Ta unikatowa rzeźba przypomina o naturze i pięknie dzikich zwierząt oraz ich utraconej wolności. Wykonana z dbałością o szczegóły, ręcznie wydrążona i przeszklona. To hołd dla przyrody i niezwykły element dekoracyjny do Twojego domu lub ogrodu.

4,0
Na podstawie 1 recenzji
5 gwiazdek
0%
4 gwiazdki
100
100%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Marta (zweryfikowany)

    Bardzo warte swojej ceny.

    1 product
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *