Naszyjnik Księżycowy z Ręcznie Robionymi Wisiorami Niebieskim i Czerwonym – Ceramiczna Biżuteria Księżycowa

Odkryj magię naszego Naszyjnika Księżycowego z pięknymi ceramicznymi wisiorkami i urokliwym sznurkiem. Każdy z naszych naszyjników jest wykonany z miłością i ręcznie robiony, co czyni go niepowtarzalnym. Nasza rzemieślnicza precyzja jest widoczna w każdym detalu, tworząc wyjątkową biżuterię, która z pewnością wzbogaci Twoją kolekcję. Poznaj urok naszej ceramicznej biżuterii księżycowej już dziś.

 150,00

1 w magazynie

Add to wishlist

Odkryj urok Naszyjnika Księżycowego z pięknym sznurkiem i ceramicznymi wisiorkami, które tworzą niepowtarzalną biżuterię. Nasze ręcznie robione naszyjniki to wyjątkowe dzieła sztuki, które wyróżniają się swoim indywidualnym charakterem.

Każdy naszyjnik jest unikatowy, ponieważ jest ręcznie wykonywany i malowany przez naszych rzemieślników w naszej małej ceramicznej manufakturze. To właśnie ta staranność i pasja sprawiają, że nasza biżuteria jest wyjątkowa i przyciąga uwagę.

Nasze Naszyjniki Księżycowe są dostępne z różnymi wzorami i kolorami ceramicznych wisiorków, w tym pięknym niebieskim i czerwonym. To idealny dodatek do Twojej kolekcji biżuterii, który podkreśli Twój wyjątkowy styl i miłość do rzeczy wykonanych z sercem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik Księżycowy z Ręcznie Robionymi Wisiorami Niebieskim i Czerwonym – Ceramiczna Biżuteria Księżycowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *