Chcę pokazać Wam co powstało w mojej głowie przez zimę. Tym razem w temacie KUBECZKÓW!!!!!!

Kubków idealnych na ulubione napoje i chwile z książką czy przed telewizorem, ja lubię czasem Netflixa zapuścić 😉 Przez zimę testowałam, knułam, i wymyśliłam, że chcę zrobić Kubki dla Wymagających takie idealne, powtarzające się, Kubki z odlewów.

Postanowiłam zrobić kubki dla wymagających i perfekcjonistów. Zastosować zupełnie nowe techniki, których się nauczyłam przez ostatnie lata pracy z ceramiką i ze szkliwami. Długo wybierałam formę gipsową, która spełniałaby moje wymagania co do kształtu. Tak już wiecie, to nie będą kubki toczone na kole. Tym razem będą to kubki z odlewów, dzięki czemu każdy kubek będzie taki sam, idealny , nadający się do masowej produkcji i do niektórych sklepów, które tego wymagają, a może w przyszłości będą robić z tych odlewów porcelanę, kto wie. 


Weź 10 % zniżki 

Kubeczki są teraz w promocji wiosennej.

Wystarczy wejść na stronę.

JAKĄ PORE ROKU LUBICIE NAJBARDZIEJ??

Wybierz kubek zgodnie z Twoją ulubioną porą roku,

a w pamięci ten sezon zostanie z Tobą na dłużej ;).

KUBEK WIOSENNY

KUBEK ZIMOWY

KUBEK LETNI

kubek ceramiczny

TO NIE WSZYSTKO

Nie tylko forma kubków się zmieniła, ale też sposób ich malowania. To już nie przenikające się pięknie szkliwa, lecz prawdziwe malarstwo. Dzięki specjalnym farbom naszkliwnym mogłam malować na kubkach krajobrazy i wiecie co?? One wcale się nie rozlewają. W końcu te malowidła zostają takie jak je namaluje 😉 

Powstał kubek zimowy, wiosenny i letni. Kurcze nie mam jeszcze jesiennego, ale to może w przyszłym sezonie. Wiosna już w mojej głowie i nie chcę myślami wracać do pluchy jesiennej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *