Z myślą o naturze i tradycji – taka jest moja ceramika

Chcę troszczyć się o naturę i matkę ziemię, z myślą o niej tworzę produkty biodegradowalne, przyjazne dla niej i dla nas, stworzone z naturalnego materiału jakim jest ceramika.

Ceramika to naturalny materiał, który daje nieograniczone możliwości wyrazu. Dlatego inspiruje ludzi od wieków. Mnie również fascynuje. Wkładam całe serce w tworzenie rzeczy, które dają wnętrzom nowe życie.Moje wyroby ceramiczne powstają w wyjątkowym miejscu – Uroczysku Nastawka. To pracownia, dom i centrum sztuki, powstałe z miłości do natury i usytuowane w sercu gór Beskid Wyspowego.

Czy znasz to uczucie, gdy pijesz z ulubionego ceramicznego kubka jest ci tak jakoś cieplej i milej? Dzięki ceramicznej zastawie czuję wyjątkowość chwili kiedy jest na stole.

Jeśli kochasz naturę, przebywać blisko niej, wycieczki w góry, wyprawy do lasu , zbierasz zioła to dzięki moim umywalką w Twojej łazience będziesz zawsze czuć się bliżej natury. Pomysły na umywalki czerpie z takich właśnie spacerów w przyrodzie. Przypominają kamień, liść, muszle.

O mnie:

Jestem certyfikowaną projektantką ogrodów i wnętrz. Artystką, który kocha połączenie natury i sztuki. Dlatego specjalizuję się w tworzeniu ceramiki i prowadzę warsztaty ceramiczne. Uwielbiam przestrzeń, góry i przyrodę.

Gosia Tylec